Kolejny sukces Natalii

19 Wrzesień 2022 r.
Redaktor: kwasnik
Kolejny sukces Natalii

Kolejny sukces Natalii

W piątek 16-go września w Amfiteatrze im. Krzysztofa Klenczona w Domu Polonii                w Pułtusku odbył się IV Ogólnopolski Festiwal Piosenek Polskich Wykonawców lat 60.        i 70. XX wieku „ W sześciu strunach zaklęta muzyka”. Organizatorem konkursu była Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku.

Konkurs przebiegał dwuetapowo. Pierwszym etapem były przesłuchania wstępne, podczas którego jury po przesłuchaniu nagrań wideo (obraz i dźwięk) wyłoniło uczestników drugiego etapu.

W drugim etapie zakwalifikowani uczestnicy zaprezentowali się na żywo. Ogromny sukces odniosła uczennica ósmej klasy naszej szkoły Natalia Łączkowska, która decyzją jury zajęła pierwsze miejsce w kategorii klas VII-VIII. Natalia pięknie zaśpiewała bardzo trudną piosenkę z repertuaru Anny German „Tańczące Eurydyki”

W sobotę 17-go września w ramach obchodów Dni Patrona Pułtuska odbył się koncert laureatów konkursu. Natalia zaprezentowała się ponownie, tym razem na pułtuskim rynku na scenie głównej Dni Patrona.

Gratulacje!!!